Szybki kontakt: tel. 517456946 lub tomek@tdutkowski.com

Tworzenie stron Pruszcz Gdański

Dlaczego warto?

Tworzę strony www dla moich klientów od 10 lat. W tym czasie zdobyłem niezbędną wiedzę i doświadczenie, ciągle się rozwijam. Grafika jest dziedziną, w której nie można zakończyć edukacji, zatem śledzę najnowsze trendy i dbam o to, by strony wyglądały nowocześnie. Moja oferta skierowana jest specjalnie do mieszkańców Pruszcza Gdańskiego i okolic - jestem w stanie spotkać się z Państwem osobiście, doradzić i na żywo opowiedzieć, co może przyczynić się do poprawy wyglądu Państwa marki lub produktu. Pomagam nie tylko w doborze elementów graficznych strony, lecz także jej treści tak, by przedstawić firmę z najlepszej strony.

Technologia i grafika

Strony są tworzone z zachowaniem najnowszych trendów wizualnych. Każda strona jest robiona techniką RWD, co oznacza, że jej wygląd i układ automatycznie dopasowuje się do ekranów wszystkich urządzeń mobilnych. Można ją wygodnie przeglądać zarówno z pomocą komputera, jak i tabletu czy telefonu. Coraz więcej osób korzysta z takich rozwiązań, więc warto skierować swoją ofertę również do nich.

Dodatkowe atuty

Zapewniam kompleksową obsługę od zajęcia się hostingiem danej strony do jej obsługi na życzenie klienta. Mail twojej firmy nie musi już mieć adresu na gmail lub wp. Możemy profesjonalnie założyć maila firmowego pod twoją domeną :). Na życzenie klienta dobieram również treści na stronę firmową i przygotowuję ofertę optymalizacji oraz pozycjonowania w Google, aby klienci mogli łatwiej odszukać to, co im oferujesz. Pracuję bezpośrednio dla Ciebie, bez pośredników, więc gwarantuję dobry kontakt , terminowość i solidność wykonanej pracy.

 

ZAPYTAJ O WYCENĘ TWOJEGO PROJEKTU!

 

Zapraszam do kontaktu tel. 517 456 946 lub tomek@tdutkowski.com i zapoznania się z pełną ofertą.

STRONY INTERNETOWE PRUSZCZ GDAŃSKI - PRZYKŁADOWE REALIZACJE

moje projekty stron internetowych dla firm w Gdańsku i Pruszczu

Wróć na górę
Tworzenie stron Pruszcz Gdański